بلاگ

شجاع حسین زاده

مدیر «بانه‌نیوز و بانه تی‌وی» تهدید به قتل شد!

شب چهارشنبه 29تیرماه، ویدیویی از “ماموستا صالح دمامه” منتشر شد که در آن آمده بود «یکی از عامل‌های زنا، رفتن به کلاس زبان انگلیسی است» که این امر موجب خشم و ناراحتی مردم این شهرستان نسبت به گفته‌های وی قرار گرفت

Shojae Hoseinzadeh

نظارت بد ارگان‌های زیربط بر خبرنگاران و کانال‌های خبری

شاید باورش غیرممکن باشد اما دور نیست روزی که در این شهرستان، دیگر خبرگزاری داخلی وجود نخواهد داشت چراکه عده‌ای ضمن تولیدمحتوا و فعالیت برای رسانه‌های خارجی (شبکه‌های ماهواره‌ای خارجی)، بسیار هدف‌دار اقدام به تخریب و ریپورت پیج‌های خبری داخلی خواهند نمود.

baneh tv

دلیل تلاش برای حذف تلویزیون اینترنتی “بانه تی‌وی” چیست؟!

تعداد انگشت شماری تلویزیون‌اینترنتی بصورت استریم (خارج از شبکه‌های سیما که پخش‌انلاین دارند) در ایران وجود دارد که فعالیت استریم بصورت “برنامه‌ای و تمام‌روز” دارند و اگر صادقانه‌تر بگویم، اصلا وجود ندارد!

Shojae Hoseinzadeh

نتیجه شکایت آقای شهردار بانه از مدیریت بانە نیوز

در نتیجە شکایت شهردار بانه “جناب وریا وثوقی” از مدیریت بانه نیوز بصورت مستقیم و شخصی و متهم نمودن “شجاع حسین زاده” به جرم نشر اکاذیب، صبح چهارشنبه 13دی، پس از حضور در دادگاه و رسیدگی به این شکایات، بدلیل نبود مستندات مکتوب حکم جلب مدیریت بانه نیوز صادر و “شجاع حسین زادە” روانه بازداشتگاه زندان شد.

Shojae Hoseinzadeh

نیاز شدید بانه به چند سایت خبری!

این روزها بدلیل وجود برنامه‌های چون تلگرام در فضای مجازی که داشتن مزیّت ساخت گروه‌های پرکاربر و کانال میباشد؛ موجبات ترغیب افراد بیشتری به فعالیت در آن ترغیب نموده بدون اندکی زحمت و تنها با اتکا به مطالب دیگران و کپی از آن.